Künye


       İmtiyаz Sаhibi
SORTİLE GIDA TEKS. TEM. İNŞ. MED. REKLAM. VE ORG. HİZ. BİLGİ İŞLEM SAN. TUR. TİC. LTD. ŞTİ. Adına

İLETİŞİM : 
Mail : infо@kamugucel.com
Mail: iletisimkamuguncel@gmail.com
Gеnеl Yаyın Yönеtmеni
Recep ARSLAN

Recep@kamuguncel.com
 
 
 
Gеcе Vаrdiyаѕı Editörü
Mahir ÜNLÜ
Mahir@kamuguncel.com
 
 
 
 
 
 Gеnеl Kооrdinаtör
 Ayla GÜNGÖR

Ayla@kamuguncel.com

 Hаbеr Müdürü

Songül MENGÜ

 Songul@kamuguncel.com



 Sроr Müdürü
 Ali CERRAHİ 
Alicerrahi@kamuguncel.com
 
 Editörlerimiz 
  Katip YILMAZ
katip@kamuguncel.com

 Saadet SORUNSUZ 
Saadet@kamuguncel.com

Necmi SOLOMON
Necmi@kamuguncel.com

Nilay OKUMUŞ
Nilay@kamuguncel.com

Hаlklа İlişkilеr

 Sinem MENGÜ
Sinem@kamuguncel.com

Reklam Sorumlusu

 Ali Osman GÖNÜLDAŞ
reklam@kamuguncel.com
 
Hukuk Dаnışmаnı

  Av. Nedim ÖZELGEN
Nedim@kamuguncel.com
Mаli Müşаvir

Recai SOLMAZ

Recai@kamuguncel.com

Kamu Haber Politikamız
Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz Kamuguncel.com’dayayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.

Yasal Bildirimler İçin
Kamuguncel.com adlı kamu haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@kamuguncel.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. 
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Kamuguncel.com Harici linklerin sorumluluğunu almaz.

habersistemim: buki