DAEŞ'in olduğu yerde operasyon ile alınan Süleyman Şah Türbesi'nin referandum öncesi eski yerine taşınacağı idda edildi. 

MHP'den ihraç edilen Gaziantep Bağımsız Miletvekili Ümit Özdağ çarpıcı açıklamalarda bulundu. Miletvekili Süleyman Şah Türbesi'nin referandumdan önce eski yerine götürüleceğini iddia etti. 

Gaziantep Bağımsız Miletvekili Ümit Özdağ yaptığı açıklamalarda,''

"Bakın önümüzdeki günlerde yeni bir tür olarak sahte mağduriyetler ve sahte zaferler gelecek. Mesela ayın 16'sından önce bir terör örgütünün önünden tarihte ilk defa yapılan türbe kaçırma operasyonuyla Türkiye'ye getirilen devletimizin kurucusunun dedesinin mezarının tekrar eski yerine götürülmesi planlanıyor" dedi.

Özdağ, "Başbakan çıkıp diyor ki, 'Başkanlık gelince terör bitecek.' E sen Başbakan olarak ne yapıyorsun kardeşim, sen niye bitirmiyorsun, senin işin ne, başkanlık gelince yeni bir ordu mu gelecek, yeni bir polis, jandarma mı gelecek? Ya da terör örgütleri 'Başkanlık gelirse, yahu başkanlık geldi, çok korktuk, terörü bitirelim mi diyecek', niye bu halka yalan söylüyorsunuz" diye konuştu.

kaynak:cumhuriyet.com.tr

 HABERLERİ TAKİP İÇİN SAYFAMIZI BEĞENİN.....TIKLAAA..