Adana'da sevglisinden ayrılan genç, ayrıldığı kızın evinin önünde başına ateş ederek intihar etmeye kalktı ve ağır yaralandı. 

Ağır yaralanan genç kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı. Adana'da ayrıldığı kız arkadaşının evinin önüne giden Erhan .A. (28) tabancayla başına ateş ederek hayatına son vermeye çalıştı. Ağır yaralanan 28 yaşındaki genç kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.

Olay saat 22:15 sıralarında Adana'nın Seyhan ilçesi Bahçeşehir Mahallesi'nde meydana geldi. Bir süredir sevgili oldukları iddia edilen B:B ve Erhan A, genç kızın isteği doğrultusunda ayrıldı. Tekrar sevgili olma isteğine reolumsuz yanıt alan Erhan A, kız arakadaşının evinn önüne gelerek B:B ile konuşmak istedi. İddiaya göre elindeki silahla B:B ve ailesine tehditler savuran Erhan A, daha sonra silahı kendi başşına dayadı. Sokak ortasında başına dayadığı silahı ateşleyen Erhan A. kanlar içinde yere yığıldı. İhbar üzerine olay yerine gelen ambulans ile Seyhan Devlet Hastahanesi'ne kaldırılan genç yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı. Olay yerine gelen emniyet güçleri olayın karıştığı silaha el koyarken olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.