Albümde İrem Derici'nin seslendirdiği “Bambaşka Biri” şarkısına da muhteşem bir klip çekildi. Yönetmenliğini Jülide Güngör'ün üstlendiği klipte, Deniz Akkaya İrem Derici'ye eşlik etti.

Deniz Akkaya, İrem Derici'ye ‘Bambaşka Biri' şarkısında hem sesiyle hem de klibinde oynayarak destek oldu. İkili, GZone dergisinin çıkardığı albümde yer alan şarkı için “LGBTüyelerinin azınlık olarak yaşadıkları zorluklara, maruz kaldıkları şiddete dikkat çekmek amacıyla bu projede yer aldık” dedi.

Albümde Deniz Akkaya ve İrem Derici'nin seslendirdiği “Bambaşka Biri” şarkısına da muhteşem bir klip çekildi. Yönetmenliğini Jülide Güngör'ün üstlendiği klipte, Deniz Akkaya'da İrem Derici'ye eşlik etti.

Uzun zaman sonra bir klipte oynayan Deniz Akkaya ile klip hakkında konuştuk. Akkaya; “ Bu bir aile işi oldu. İrem benim çok yakın dostum, Jülide de öyle hepimiz bir aile gibiyiz. Klip teklifi gelmedi bile bana. Jülide bana; Deniz sen oynayacaksın klipte, İrem de söyleyecek dediğinde seve seve kabul ettim. Bu bir farkındalık projesi. Bizler her zaman elimizden geldiğince azınlıkların yanında olmaya çalışan insanlarız. LGBT kuruluşuna destek amaçlı “Gzone” ve “Universal Group” ile bu yola çıktık. LGBT üyelerinin azınlık olarak yaşadıkları zorluklara, maruz kaldıkları şiddetlere dikkat çekmek ve bir nebzede olsun onların sorunlarına yardımcı olmak için bu projede yer aldık.

Başarılı şarkıcı İrem Derici'de kliple ilgili yaptığı açıklamada; “ arkadaşlar bu klipte Deniz Akkaya ile kamera karşısına geçerek ne kadar büyük bir hata yaptığımı anladım. Hatuna bakar mısınız taş gibi, bide bana bak ufacık tefecik. Deniz ile zaten bizim enerjimiz, dostluğumuz çok eskilere dayanır.Benim can dostumdur Deniz, ama bir daha kamera karşısına geçmeyi düşünmüyorum” açıklaması ile İrem Derici Deniz Akkaya başta olmak üzere herkesi güldürdü.