Hadi Online Bilgi yarışması telefon ve tabletler üzerinden canlı olarak sunulan bilgi yarışmasıdır. Hadi Bilgi Yarışması 2018 yıloında yarışma severler ile buluşmuş ve bugüne kadar yarışma severlere büyük para ödülleri dağıtmıştır. 

Hadi Online Bilgi yarışmasına katılabilmek için Hadi uygulamasını cep telefonlarımıza indirmeliyiz. Andrid telefeonlara indirmek için Google Play Sore'den programı yazıp indirmemiz gerekiyor. 

İphone telefonlara Hadi yarışmasını indirmek için de Apple Store'dan Hadi ratarak ücretsiz olarak uygulamayı telefonumuza indirmemiz gerekmektedir. 

Uygulamayı telefon ve tabletlerimize indirdikten sonra telefon numarası ile kayıt olup kulanıcı ismi ve şifre oluşturmamız gerekiyor. Kulanıcı adı ve şifre oluşturduktan sonra ki, zaten telefon numarası ile kayıt olunca bize kod geliyor ve kod ile doğruluyoruz. kayıt olduktan sonra artık yapmamız gereken yarışma saatini beklemek ve yarışmak.

Hadi yarışması nasıl oynanıyor ?

 Hadi yarışması, Hadi'nin gün içerisinde belirlediği saatte canlı yayın yaparak sunucu eşliğinde çoktan seçmeli sorular sormakta ve 3 seçenek vermektedir. Bu 3 seçenekten bir tanesi doğru cevap olurken doğru cevabı bulmamız için bizlere 10 saniye vermektedir. Yarışmacılar bunun yanında jokerleri varsa ki Hadi gün içerisinde sosyal medya hesabı üzerinden yarışseverlere joker dağıtmaktadır. Jokeri olan hadiciler bilemediği soruda 1 tane kulanmak koşulu ile yarışmaya devam etme hakkı kazanıyor. Joker her yarışmada sadece bir kez kulanılıyor. 

Final sorusunda geçerli olmayan joker veya kulanılmayan jokerler bir sonraki yarışmalara devrediyor. 

Hadi Online Bilgi yarışması farklı kategorilerde yarışmacılarının karşısına çıkıyor. Bunlar spor, Genel Kültür, Sinema, yabancı Film, Resimli hadi gibi kategoriler oluyor. 

Hadi yarışmasında ödül alabilmek için bütün soruları doğru cevaplamak gerekiyor. O gün belirlenen ödül yarışmayı kazananlar arasında eşit miktarda dağıtılıyor. Bugüne kadar en büyk ödül 20 Bin TL bir kişi kazandı. 

Hadi Online Bilgi Yarışması birçok şirket ve kuruluş sponsorluğunda Hadicilere para ödülü dağıtıyor. 

Hadi Online Bilgi yarışması 21 Ocak ipucu ve ödülü hala paylaşılmadı paylaşıldığında sizlere buradan bildireceğiz.