Fenerbahçe bu sezon kötü gidişe dur diyemedi. En son evinde oynadığı Ankaragücü'ne 3-1 mağlup olduktan sonra Fenerbahçe hocası görevi bırakmıştı. 

Fenerbahçe'nin yeni Teknik Hocası kim olacağı merak konusu iken bazı Fenerbahçe yöneticilerinin Ersun Yanal ile iletişime geçtiği haberleri ersun yanal doğrulamadı. 

Başkan Ali Koç'un net olarak olumsuz fikir ortaya koysada taraftarın Ersun Yanal veya Aykut Kocaman'ı istediği belirtildi. 

Yönetimden bazı isimlerin ise gizliden Ersun Hoca ile dirsek temasına girdiği bilgiler ise ayyuka çıkmış durumda. Fakat Tecrübeli hoca, Fenerbahçe'de kimsenin kendisi ile iletişime geçmediğini belirtti. Yanal, "Şu ana kadar bana gelmiş herhangi bir teklif yok. Dolayısıyla yorum yapmaya da gerek yok" şeklinde konuştu.

Öte yandan Rus Basını ise Fenerbahçe'nin Stanislav Cherchesov ile ilgilendiğini belirtti. 

RUSYA BIRAKMAK İSTEMİYOR

Stanislav Cherchesov'un Fenerbahçe'nin ilk tercihi olduğunu ancak Rusya Futbol Federasyonu'nun tecrübeli teknik adamı bırakma gibi bir niyeti olmadığı kaydedildi.

2018 Dünya Kupası'nda Rusya'da başarılı bir performans gösteren 55 yaşındaki teknik direktör, Rusya'yı Dünya Kupası'nda çeyrek finale kadar taşımıştı.

 

.