Köşe Yazarı Cem Küçük, sosyal medya Twitter üzerinden çirkin paylaşımda bulundu. CNN Haber sunucusu Nevsin Mengü'nün yayından çekilmesi üzerine paylaşımlarda bulunurken takipçilerinin tepkisini çekti. Nevsin Mengü için ''Şoför Nebahat çakması Nevsin konusunda ne dediysek o '' paylaşımında bulundu.

 

Bayan sunucu Nevsin Mengü için böyle bir paylaşım kamuoyu tarafından uygun bir paylaşım olmadığı ve kutuplaştırıcı, karşısındakini küçük görme, alaya alma izlenimi verdi. Cem Küçük'ün paylaşımı takipçileri tarafından yoğun tepkiye neden oldu. Toplum Türk töre ve ahlağına uygun olmayan paylaşımlara doğal tepkisini koyuyor. Bir bayana hitap şekli çok düşündürücü. Gazeteler toplumu zehirleyen, Türk ahlak ve örflerine dikkat etmeyen yazarlara yer vermemelidir. Türk örflerinde kadına çok saygılı olmak vardır. 

Bir kısım tepkiler ise şu şekilde :

''Cem kendi kız kardeşine birisi bu şekilde hitap etse ne düşünürdün?''

 

Mavi Marmara Şehitleri İçin Söyledikleri İle Gündeme Gelmişti

Özel bir TV'de programa katılan Cem KÜÇÜK, Mavi Marmara şehitleri için birtakım sözler sarfetmiş ve tepki çekmişti. İsrail ile ve Batı ile ilişkilerin geliştirilmesi gerektiğini ve radikal islamcılarla yollarını ayırılması gerektiğini belirtmişti.