Magazin Dünyasının en çok konuşulan çiftlerinden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit yaptıkları bu davranışları olumlu yorumlar alırken yapacakları albüm heyecanla bekleniyor...
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen albüm hazırlığı yapıyor. Ünlü çift çıkarmayı düşündükleri tek şarkılık yeni albümün çıkış tarihi ne zaman? Hasretinle yandı gönlüm isimli efsane sanat müziğini seslendirecek olan çift albümün ne zaman çıkacağını ise henüz açıklamadı.


Gözlerin her zaman üstlerinde olduğu ünlü çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen tek şarkılık bir albüm yaparak gelirlerini bir yardım derneğine bağışlayacak.Yapacakları şarkının ismi ise Hasretinle Yandı Gönlüm olurken Burak Özçivit ve Fahriye Evcen  düet yapacak.Çekecekleri klip ise bir yardım derneği için olacak.


Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Bu Sefer Mikrofon Karşısında

Magazin dünyasında isimlerini bol bol duyduğumuz çift yardım derneği için planladıkları tek şarkılık albüm için çalışmalara başladı.Magazin dünyasının en çok konuşulan çiftlerinden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit yaptıkları bu davranışla olumlu yorumlar alırken sesinin güzel olduğu bilinen Fahriye Evcen ise kendisine gelen teklifleri bu zamana kadar kabul etmemişti.