Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Burdur da katıldığı açılış töreninde ciddi rüzgar var ikide bir çocuklara bakıyorum üşüyorlar mı diye onları bekletme kadına Ben burada konuşmama son vermek istiyorum dedi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çok daha ileri hedefleri ihtiyaç olduğunu belirterek ama bunu yapabilmek için önce ideallerimizin hayallerimizin inancımızın cesaretimizin olması lazım eğer bunlar varsa emin olun çok daha ileri noktalara ulaşmak çok da zor değil ifadelerini kullandı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk il Milli Eğitim müdürlüğü'nün yeni hizmet binası Necip Fazıl Kısakürek konferans salonu Şirinevler Anaokulu ve 50 kişilik yemekhane nin bulunduğu toplu açılış törenine katıldı.

 

burada bir konuşma yapan Milli Eğitim Bakanlığı Ziya Selçuk Ankara'nın Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da selamlarını burdur'a getirdiğini belirterek eğitimle ilgili yeni vizyon 2023 programını açıkladıklarını ifade etti.

 

çok daha ileri hedefleri ihtiyacımız var ama bunu yapabilmek için önce ideallerimizin hayallerimizin inancımızın cesaretimizin olması lazım eğer bunlar varsa emin olun çok daha ileri noktalara ulaşmak çok da zor değil bu amaçla da şehir şehir dolaşıyoruz İlk geldiğimiz yerlerden bir tanesi de Burdur.