Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli partisi'nin grup toplantısında konuştu. Devlet Bahçeli Kadir mısıroğlunu ziyaret eden diyanet işleri başkanı Ali Erbaş'a çok tepki gösterdi.

Diyanet işleri başkanı'nın ziyaretini eleştiren Devlet Bahçeli, diyanet işleri başkanı 9 Kasım saat 14.30 da cübbesini giyip elinde de vereceği diyesin alarak Atatürk'e hakaret eden Yunan tezlerine methiyeler düzen fesli Türk düşmanı ziyarete gitmiştir dedi.

kimin nereye gideceği kimin kiminle görüşeceğim veya düşük kalkacağı hangi maksatla buluşacak bizim meselemiz ve ilgi alanımız değildir diyen Bahçeli anlayamadığınız garipsediğim üstü sus diyanet işleri başkanı'nın sesli provakatör ziyaret tarihindeki manidarlık tır. diyanet işleri'nin Sayın başkanın sorarım sana meczubu ziyaret tarihi olarak bula bula 9 Kasım mı buldun yılın geri kalan günlerini suyu mu çıktı durdun durdun da 10 Kasım'da bir gün önce mi hasta ziyareti hatırına getirdin Mustafa Kemal'e saldıran şahsi 10 kasımın arefesinde ziyaret etmek nasıl bir aklın ürünüdür 10 Kasım saat dokuzu beş geçe kenefe gidin diye Yunan galibiyetini özlem çeken bir çukur şahsiyete geçmiş olsun demek Bunu da milletimizle kafa tutar gibi uluorta yapmak Face Lee min ho mânen onaylamak arka çıkmak demek değil midir. İfadelerine yer verdi.